Elektryk Wrocław Psie Pole

Potrzebujesz naszych usług? Zadzwoń: 661 829 433

W firmie Twój Elektryk Wrocław pracuje grupa doświadczonych elektryków posiadających wszystkie potrzebne kompetencje. Dzięki temu niezależnie od tego, z jakim problemem się do nas zgłosisz, z pewnością uzyskasz potrzebną pomoc. Usługi związane z elektryką świadczymy na terenie Psiego Pola we Wrocławiu. Nasze kompetencje potwierdzają nie tylko stosowne certyfikaty, ale również opinie naszych zadowolonych Klientów.

Czym się najczęściej zajmujemy?

Jakie usługi znajdują się w naszej ofercie? Co najczęściej robimy? Przede wszystkim:

  • projektujemy instalacje elektryczne – nawet te najbardziej nowoczesne, które nie stanowią dla nas żadnego wyzwania. W zmieniającym się świecie potrzebne są coraz bardziej wydajne instalacje.
  • wykonujemy modernizacje już istniejących instalacji – które uległy usterkom, stały się niewystarczające w stosunku do potrzeb mieszkańców lub nie przeszły okresowego przeglądu.
  • dokonujemy pomiarów i odbiorów – badania kontrolne instalacji należy wykonywać regularnie co 5 lat, a w przypadku miejsc, które są intensywniej eksploatowane częściej. Pomiary przy odbiorach instalacji są znacznie szersze, a na zakończenie procedury spisuje się z nich protokół, który musi zostać podpisany i podbity przez elektryka.
  • świadczymy usługi pogotowia elektrycznego – w nagłych sytuacjach związanych z brakiem prądu czy usterką niemal natychmiast zjawiamy się na miejscu, stawiamy diagnozę i przystępujemy do szybkich napraw od ręki lub umawiamy się na dogodny termin w przypadku większej awarii.

Zajmujemy się także montażem akcesoriów i osprzętu elektrycznego, czyli przykładowo gniazdek i przełączników, jak również płyt indukcyjnych oraz piekarników. Wiele osób nie wie, że żeby zachować gwarancję na wszystkie podstawowe sprzęty RTV/AGD, konieczne jest skorzystanie z pomocy elektryka podczas ich podłączania oraz podbicie karty gwarancyjnej.

Dlaczego warto korzystać z usług firmy Twój Elektryk?

W codziennym funkcjonowaniu warto pamiętać o tym, by korzystać wyłącznie z usług specjalistów. Chociaż osoby bez certyfikatów czasami wydają się kusić dobrą reklamą, ceną czy zapewnieniami o wszechstronnym doświadczeniu, w rzeczywistości bezpieczeństwo może zapewnić wyłącznie osoba z wykształceniem elektryka oraz uprawnieniami zawodowymi. Oczywiście tylko takich znajdziesz wśród specjalistów marki Twój Elektryk.

Wśród podstawowych korzyści związanych ze współpracą z naszą firmą można wymienić:

  • uczciwe, konkurencyjne stawki za wszystkie podstawowe usługi związane z elektryką,
  • pewność prawidłowo wykonanych instalacji w zgodzie z najbardziej aktualnymi zaleceniami,
  • sporządzanie odpowiedniej dokumentacji po wykonaniu każdej usługi, jeżeli tylko zachodzi taka potrzeba,
  • szybkie terminy, diagnozy usterek, wyceny i kompleksowość usług.

Podczas kontroli sprawozdawczych korzystamy wyłącznie z atestowanych mierników zgodnych z normami europejskimi. Zachęcamy do korzystania z naszych usług wszystkie osoby z Wrocławia, w szczególności z okolic Psiego Pola!