Site icon ELEKTRYK WROCŁAW 661-829-433

Elektryk Wrocław Psie Pole

Potrzebujesz naszych usług? Zadzwoń: 661 829 433

W firmie Twój Elektryk Wrocław pracuje grupa doświadczonych elektryków posiadających wszystkie potrzebne kompetencje. Dzięki temu niezależnie od tego, z jakim problemem się do nas zgłosisz, z pewnością uzyskasz potrzebną pomoc. Usługi związane z elektryką świadczymy na terenie Psiego Pola we Wrocławiu. Nasze kompetencje potwierdzają nie tylko stosowne certyfikaty, ale również opinie naszych zadowolonych Klientów.

Czym się najczęściej zajmujemy?

Jakie usługi znajdują się w naszej ofercie? Co najczęściej robimy? Przede wszystkim:

Zajmujemy się także montażem akcesoriów i osprzętu elektrycznego, czyli przykładowo gniazdek i przełączników, jak również płyt indukcyjnych oraz piekarników. Wiele osób nie wie, że żeby zachować gwarancję na wszystkie podstawowe sprzęty RTV/AGD, konieczne jest skorzystanie z pomocy elektryka podczas ich podłączania oraz podbicie karty gwarancyjnej.

Dlaczego warto korzystać z usług firmy Twój Elektryk?

W codziennym funkcjonowaniu warto pamiętać o tym, by korzystać wyłącznie z usług specjalistów. Chociaż osoby bez certyfikatów czasami wydają się kusić dobrą reklamą, ceną czy zapewnieniami o wszechstronnym doświadczeniu, w rzeczywistości bezpieczeństwo może zapewnić wyłącznie osoba z wykształceniem elektryka oraz uprawnieniami zawodowymi. Oczywiście tylko takich znajdziesz wśród specjalistów marki Twój Elektryk.

Wśród podstawowych korzyści związanych ze współpracą z naszą firmą można wymienić:

Podczas kontroli sprawozdawczych korzystamy wyłącznie z atestowanych mierników zgodnych z normami europejskimi. Zachęcamy do korzystania z naszych usług wszystkie osoby z Wrocławia, w szczególności z okolic Psiego Pola!

Exit mobile version